Fotowoltaika

Pompy ciepła

Kotły

Pellet

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy przywitać Was – drodzy Państwo na naszej nowej stronie internetowej, na której będzie można w prosty i szybki sposób zakupić pellet Barlinka. Jako firma z 25 letnim doświadczeniem w branży grzewczej, pragniemy dostarczać produkty najwyższej jakości, tak aby uczynić domy cieplejszymi, bardziej przytulnymi oraz bardziej ekologicznymi.

Ekodotacje
22/04/2024

NOWY SKLEP - BIOPAL24.PL

Korzystając z jak najbardziej przystępnych narzędzi, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian na naszej stronie internetowej. Co się zmieniło?

- Prosta rejestracja i logowanie:

Zarówno w przypadku pierwszej rejestracji, jak i każdego kolejnego logowania należy podać swój numer telefon, na który zostanie wysłany SMS z jednorazowym hasłem. Za pierwszym razem system poprosi o podstawowe dane, które później zapamięta. Przy każdym kolejnym logowaniu wystarczy już tylko numer telefonu, na który zostanie wysłany jednorazowy kod. To proste i bezpieczne rozwiązanie – nie trzeba pamiętać żadnych loginów, ani haseł.

- Możliwość płatności przez nowoczesne technologie

W celu opłacenia zamówienia można wybrać zarówno formę przelewu tradycyjnego, jak i szybkich płatności online PAYNOW. Zadbaliśmy o to, aby proces zakupu był wygodny i ułatwiał kupującym finalizację transakcji poprzez BLIKA oraz przelewy online (na dniach dojedzie możliwość płacenia kartą). W zależności od banku istnieje również możliwość zakupu pelletu na raty (ta opcja pojawi się na naszym sklepie w ciągu paru dni).

- Intuicyjność

Chcemy, aby korzystanie z naszej strony internetowej było łatwe i przyjemne zarówno dla stałych klientów, jak tych, dla których to pierwsze spotkanie z naszą firmą. Jesteśmy świadomi, że wielu osobom zależy na czasie, dlatego pellet można zakupić na stronie głównej za pomocą kilku kliknięć. Kolejne segmenty strony internetowej zawierają wszystkie informacje na temat produktu, w tym jego kartę ze wszystkimi parametrami, warunki dostawy oraz sekcję najczęściej zadawanych pytań. Dodatkowo, nasz zespół ekspertów jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej porady w każdej kwestii związanej z ogrzewaniem pelletowym. W zakładce „Kontakt” znajduje się nasz adres mailowy, numer telefonu oraz godziny pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do naszej społeczności. Dokładamy wszelkich starań, aby stale podnosić jakość naszych usług i trafiać w Państwa potrzeby.

 

UWAGA: WSZYTSKIE STARE KONTA ZOSTAŁY USUNIĘTE. JEŚLI JESTEŚ NASZYM STAŁYM KLIENTEM, TO NIE ZDZIW SIĘ JAK SYSTEM BĘDZIE KAZAŁ CI ZAŁOŻYĆ NOWE KONTO!

 

 

Kotły pelletowe Szczecin

BIOPAL SP. Z O.O. SP. K.

CENTRUM CARMEN
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin

BIURO CZYNNE:
od poniedziałku do piątku
9:00 - 16:00

Biopal - ekologiczne systemy grzewcze 

 KRS 0000476862,NIP 8522604681, REGON 321427046

Biopal - ekologiczne systemy grzewcze  KRS 0000476862, NIP 8522604681, REGON 321427046

MAIL:
salon@biopal.com.pl

INFOLINIA:
tel. 914 33 55 44