Fotowoltaika

Pompy ciepła

Kotły

Pellet

02/11/2022

Kostrzewa w Niemczech

 

 

Co raz mocniej w Niemczech kładzie się nacisk na ekologiczne i odnawialne źródła energii. Idealnie w to wpisuje się ogrzewanie swoich domów pelletem.

Fakt, że europejskie państwa zaczynając oszczędzać w taki sposób jak redukowanie oświetlenia nocą i ogrzewania niektórych miejsc publicznych, mówi nam, że nie możemy czuć się bezpiecznie jeśli chodzi o ciągłość dostaw prądu, gazu lub węgla. Wydarzenia jakie obserwujemy w Europie niestety nadal nie napawają optymizmem i przez najbliższy czas sytuacja energetyczna na pewno się nie unormuje.

 

Cenny pelletu oczywiście również wzrosły wraz z innymi źródłami energii, jednak zaczyna się obserwować tendencje spadkową cen pelletu. Powodem tego jest fakt, że Europa środkowa, w której się znajdujemy, jest praktycznie samowystarczalna i nie musimy się obawiać, że pelletu na naszym rynku zabraknie.

 

Pellet jest również paliwem odnawialnym, dlatego jest przyszłością ogrzewania w Europie. Przez najbliższe lata będzie lobbowany i dofinansowywany.

Posiada wiele plusów wynikających z jego ekologiczności. Popiół powstały w wyniku jego spalania nie śmierdzi, nie brudzi kotłowni i nie jest toksyczny przez co można stosować go jako nawóz do ogródka.

 

W swojej ofercie posiadamy automatyczne kotły pelletowe marki Kostrzewa. Urządzenia te cechują bardzo dobre wymienniki, wysokie zautomatyzowanie, przemyślana konstrukcja, bardzo dobra cena i duża dostępność.

Nasze kotły pracują już w Niemczech przy granicy z Polską. Kominiarze niemieccy znają nasze urządzenia, które również znajdują się na liście BAFA, dlatego nie będzie żadnego problemu by zainstalować kocioł Kostrzewa w swoim domu.

 

Kotły uruchomione przez autoryzowany serwis, nawet na terenie Niemiec, posiadają pełnoprawną gwarancje.

 

Poniżej link do naszej strony z kotłami pelletowymi. Strona ta w przystępny sposób prezentuje różnice miedzy wszystkimi modelami i pomaga dokonać właściwego wyboru.

KOSTRZEWA24

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Kotły pelletowe Szczecin

BIOPAL SP. Z O.O. SP. K.

CENTRUM CARMEN
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin

BIURO CZYNNE:
od poniedziałku do piątku
9:00 - 16:00

Biopal - ekologiczne systemy grzewcze 

 KRS 0000476862,NIP 8522604681, REGON 321427046

Biopal - ekologiczne systemy grzewcze  KRS 0000476862, NIP 8522604681, REGON 321427046

MAIL:
salon@biopal.com.pl

INFOLINIA:
tel. 914 33 55 44