Dystrybucja regionalna

 

Województwo Zachodniopomorskie


mapka zachodniopomorskie.png

kostrzewa.JPG

 

Jako Generalny Dystrybutor firmy KOSTRZEWA producenta kotłów na biomasę prowadzimy dystrybucję produktów tej firmy na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Posiadamy ponad 50 Autoryzowanych Punktów Sprzedaży opiekujących się klientami w swoim regionie. Zapewniamy odpowiednie warunki handlowe, szkolenia oraz wsparcie marketingowe i reklamowe, aby wszyscy nasi partnerzy odnosili korzyści ze współpracyz naszą firmą.

 

Jeżeli posiadacie Państwo punkt handlowy i jesteście zainteresowani podjęciem współpracy, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

 

logo-home.gif

Jako Autoryzowany Przedstawiciel firmy BARLINEK S.A. prowadzimy sprzedaż hurtową ekologicznych paliw tego producenta do Autoryzowanych Punktów Sprzedaży, które obsługują klientów detalicznie, dbając o ciągłość dostaw utrzymując odpowiednie stany magazynowe. Współpracujemy z firmami zajmującymi się całoroczną obsługą klientów i sprzedażą peletu i brykietu drzewnego.

Współpracujemy również z firmami kominkowymi, dając im możliwość zaopatrywania w pelet i brykiet drzewny swoich klientów z branży kominkowej.

Jeżel jesteście Państwo zainteresowani poznać warunki współpracy w charakterze Autoryzowanego Punktu Sprzedaży ekologicznych paliw zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.