Czym się zajmujemy

 

Koncepcja …

Firma BIOPAL specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji na pelet. Każda realizacja jest traktowana indywidualnie, pod którą opracowywana jest wspólnie z inwestorem koncepcja pod określone potrzeby i możliwości.

Projekt …

Na podstawie koncepcji wykonywany jest projekt branżowy, oraz dopełniane są niezbędne formalności w zależności od zakresu zadania, zapotrzebowania na moc grzewczą oraz systemu magazynowania, podawania, oraz tankowania peletu.

Wykonujemy projekty z branży architektury, oraz instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacji.

Realizacja ...

Każda nasza realizacja jest wykonywana w zakresie dostawy urządzeń, montażu kotłowni, dostawy i montażu magazynów na pelet, zabezpieczenia p.poż i bhp, oraz przygotowania pod odbiór odpowiednich służb. 

Wykonujemy ekologiczne kotłownie o małej mocy w budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym (10kW–100kW), oraz w obiektach o większym zapotrzebowaniu na moc grzewczą tj. hotele, hale produkcyjne i magazynowe, szkoły, baseny itp. (100kW do powyżej 1MW).

Uzupełnieniem naszej oferty jest, także realizacja zadań z zakresu techniki grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.

Dostawy paliwa …

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy BARLINEK S.A.gwarantujemy umowami dostawy paliwa ( pelet o najwyższej jakości – certyfikat DIN PLUS) w stałych konkurencyjnych cenach. Paliwo w zależności od potrzeb dostarczane jest w workach 25kg, workach 1000 kg BIG-BAG lub cysterną o średnicy 6mm i 8 mm.

Satysfakcja …

Każda nasza realizacja jest starannie przemyślana i zaprojektowana pod indywidualne potrzeby i możliwości techniczne. Dysponujemy wyszkoloną kadrą kierowniczą, techniczną oraz wykonawczą gwarantując sprawny przebieg inwestycji

Jesteśmy pomocni w uzyskaniu środków finansowych na realizacje ekologicznego przedsięwzięcia. 

Wszystkim klientom zapewniamy również szybki i kompetentny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

 

iStock_000008999775XSmall.jpg

 

 

DABKI 2008 355.jpg

 

 

Radius 3.jpg

 

 

 

ecopelet dostawa.jpeg

 

 

 

 

 


Inwestycje realizujemy na terenie całej Polski.


Proponowane przez firmę BIOPAL rozwiązania to niski koszt ogrzewania i ograniczenie emisji CO2 do atmosfery.